Makijażystka Poznań, wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w makijażach wieczorowych, makijaże dziennie, makijaż do sesji zdjęciowych.
zdjecie_magda

Magdalena Marcinek

Dziękuję, że odwiedziliście moją stronę.

Makijaż dzienny

Masz przed sobą ważny dzień, spotkanie z klientami, makijaż przed konferencją ? Makijaż dzienny z dojazdem do klienta.

Makijaż wieczorowy

Wykonanie makijażu wieczorowego przed ważnym dla nas wydarzeniem. Trwałość makijażu sprawi większy komfort i poczucie pewności.

Makijaż okazjonalny

Wykonanie makijażu okazjonalnego na np bal przebierańców, halloween, makijaż na sylwestra, może być wyzwaniem. Szukasz wizażystki? Skontaktuj się ze mną.

Makijaż ślubny

Wizaż ślubny, doradztwo w dodatkach ślubnych, dobranie makijażu ślubnego. Makijażystka ślubna w Poznaniu oferująca doświadczenie i profesjonalizm.

Makijaż do zdjęć

Szukasz nowej pracy i potrzebujesz zdjęć do CV, a może interesuje wasz biznesowa sesja zdjęciowa. Dobry profesjonalny makijaż to również profesjonalne zdjęcia.

Makijaż SESJE ZDJĘCIOWE

Makijażysta do sesji zdjęciowych, wizażysta na plan filmowy. Makeup sceniczny. Organizujesz sesję zdjęciową i szukasz członka zespołu ? Skontaktuj się ze mną.

„Poza tym, że maluję, maluję i jeszcze raz maluję to boksuję…

Niedawno odkryłam w sobie zamiłowanie do tego sportu. Pozwala mi on złapać życiową równowagę. Mocny boks jest świetnym uzupełnieniem dla delikatnej i bardzo kobiecej dziedziny, jaką jest makijaż i to jest chyba jedyny czas kiedy występuję bez niego”

 

Magdalena Marcinek

Moja makijażowa historia

Kiedy pasja przeradza się w realizację marzeń.

Nazywam się Magdalena Marcinek i od 15 lat związana jestem z modą i makijażem wydobywając naturalne piękno wśród ludzi ze świata mody, kina, teatru oraz takich jak Wy, cudownych ludzi, bez których nie byłoby mnie w tym miejscu z tak bogatym doświadczeniem.

Makijaż zainspirował mnie jako kobietę i artystkę. Jest według mnie jak dobra przyjaciółka, czasem potrafi dostosować się do naszego nastroju a czasem wpłynąć na jego zmianę.

Pomaga zasłonić to, czego akurat danego dnia nie chcemy pokazać światu i jednocześnie podkreślić lub uwypuklić to co danego dnia uważamy za swój atut.

Kontakt

Jestem makijażystką z powołania. Już jako młoda dziewczyna pasjonowało mnie wspieranie koleżanek przed ich wielkimi wydarzeniami takimi jak pierwsze randki, studniówki a nawet egzaminy, gdy trzeba było zasłonić zmęczoną i szarą od nieprzespanych nocy twarz.

Każda z nich dziękowała mi później za to, że dzięki makijażowi czuły się pewniej, bezpieczniej i w końcu piękniej. Chcąc wzmocnić swoje umiejętności i bardziej wspomóc barwny świat kobiet rozpoczęłam naukę w profesjonalnej szkole.

Pogłębiona tu wiedza plus pasja i dusza artystki zaowocowały szybko nawiązaną współpracą z gwiazdami, organizacjami, czy też firmami
takimi jak TVN (TVN 24, Dzień dobry TVN, Taniec z Gwiazdami), telewizją Polsat Cafe.

Na stałe współpracuję z fundacją Omenaa Foundation oraz ze Stowarzyszeniem 100 Kobiet Pomaga Poznań, w których realizuję się również jako wolontariuszka.

Płótnem dla moich pędzli były twarze takich gwiazd jak Kasia Bujakiewiecz….

Oferta Biznes

warsztaty makijażowe dla firm, spotkania z makijażystką

Moje doświadczenie makijażowe to również warsztaty makijażowe

połączone z poradami kosmetycznymi.

Jeśli szukasz pomysłu na zorganizowanie

eventu kosmetycznego makijażowego np dla pracowników firmy

lub jesteś organizatorem większego spotkania,

cyklu spotkań z kobietami,

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY !

 

SZCZEGÓŁY